Korekta tekstów po angielsku

Jako proofreader anglojęzyczny podejmuję się korekty tekstów po angielsku. Jeżeli potrzebny Ci proofreading angielski, dobrze trafiłeś. Wieloletnie doświadczenie w copywritingu pozwala mi podejmować się proofreadingu po angielsku na wielu poziomach zaawansowania. Niezależnie od tego, czy interesuje Cię pobieżna korekta tekstu anglojęzycznego, czy potrzebna Ci pełna korekta angielski, dobrze trafiłeś – proofreading angielski to moja specjalność!

  • Korekta językowa tekstów po angielsku
  • Poprawa marketingowa tekstów angielskich
  • Optymalizacja SEO tekstów angielskich
  • Język angielski korekta tekstów technicznych

Korekta tekstów angielskich

Każdy copywriter powinien umieć dokonać korekty cudzych tekstów – jest to umiejętność, bez które nie jest możliwe szlifowanie również własnych tekstów. Zamówisz u mnie zarówno korektę językową, podczas której poprawię Twoje teksty w języku angielskim, sprawdzając gramatykę, ortografię i stylistykę, a także korektę marketingową. W zależności od tego, jak bardzo pozwolisz mi na ingerencję w Twoje teksty, poprawię je nieznacznie, lub przeredaguję całe zdania, akapity, strony… To od Ciebie zależy, jak duże zmiany chcesz wprowadzić w tekstach!

Ja jestem gotowy podjąć się każdego rodzaju korekty tekstów napisanych po angielsku. Dzięki znajomości zasad marketingu internetowego, jestem gotów doradzić, jak uczynić tekst bardziej atrakcyjnym z punktu widzenia sprzedażowego, lub wprowadzić zmiany samodzielnie. Jedno jest pewne – dzięki mojej korekcie tekstów angielskich, Twój content zyska na efektywności i atrakcyjności!

Zawsze stawiam na zadowolenie klienta, dlatego nawet jeżeli zamówisz u mnie jedynie pobieżną korektę tekstów angielskich, ja zupełnie za darmo wskażę Ci miejsca w których możliwe będzie wprowadzenie usprawnień. Następnie to Ty podejmiesz decyzję, czy pozwolić mi na ingerencję w tekst – wtedy też umówimy się na dodatkową płatność za pogłębioną korektę tekstów angielskich. Jeżeli się na to nie zdecydujesz, nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Redakcja tekstów po angielsku

Jeżeli zależy Ci, by otrzymać redakcja tekstów po angielsku najwyżej jakości, skontaktuj się ze mną. O moim profesjonalizmie świadczą dziesiątki zadowolonych klientów, lata zdobywania doświadczenia a także certyfikaty – w tym Cambridge English: Proficiency, zaświadczający o tym, że posługują się angielskim na najwyższym poziomie (C2). Przeczytaj teksty, które zamieściłem w dziale Portfolio, a następnie sam zdecyduj, czy chcesz by Twoje teksty w języku angielskim zostały poddane specjalistycznej korekcie i wyglądały tak samo!

Jeśli potrzebne Ci redagowanie tekstów angielskich od native-speakera, napisz!

Korekta tekstów po angielsku

Jako copywriter a także osoba pracująca w szeroko pojętym marketingu internetowym od wielu lat, oferuję o wiele więcej niż zwykłą korektę tekstów po angielsku. Nawet teksty, które są w zupełności poprawne językowo, mogą nie być do końca dostosowane do wymogów marketingu w internecie. Bez obaw – dokonuję również korekty marketingowej, wprowadzając do tekstów zmiany mające na celu uczynić je bardziej atrakcyjnymi sprzedażowo. Teksty sprzedażowe w języku angielskim to Twoje być albo nie być w biznesie internetowym, dlatego nie ryzykuj – pozostaw proofreading angielski osobie, która doskonale wie, jak sprzedać w internecie!

Proofreading angielski

Jeżeli nadal zastanawiasz się, czy potrzebujesz proofreadingu angielskiego, pomyśl sam czy kupiłbyś cokolwiek na stronie która zawiera karygodne błędy językowe – niezależnie w jakim języku. Błędy na stronie obniżają Twoją wiarygodność, sprawiając, że goście wyjdą z niej nie dokonując zakupu. Odpowiedzią na te i inne problemy jest proofreading angielski. Gwarantuje on, że Twoja strona nie będzie w niczym odbiegać od najlepszych anglojęzycznych stron internetowych. Jeżeli chcesz podbić zachodnie czy też światowe rynki, proofreading angielski tekstów napisanych czy to przez Ciebie, czy to przez innego copywritera, jest niezbędny. Nawet jeżeli teksty okażą się całkiem dobre, lepiej wydać trochę więcej, a za to mieć pewność, że zostały one sczytane i sprawdzone przez doświadczonego proofreadera anglojęzycznego. W końcu to właśnie teksty mają gwarantować Ci zyski z interesu internetowego przez nadchodzące lata!

Korektor tekstu angielskiego

Jeżeli potrzebny Ci profesjonalny korektor tekstów angielskich, to dobrze trafiłeś. Nasi specjaliści od korekty i proofreadingu zapewnią najwyższą jakość Twoich tekstów, nawet, jeśli nie zostały one pierwotnie napisane z należytą starannością. Korektor tekstu po angielsku to osoba, która nie tylko zna się na języku angielskim, ale ma też doświadczenie w copywritingu. Dzięki temu doskonale wie, czego potrzeba Twoim tekstom, by mogły z powodzeniem zdobywać zachodnie rynki! Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z naszym cennikiem tutaj: korekta tekstów cennik lub korekta językowa angielski cennik.

Chcesz porozmawiać o projekcie? Skontaktuj się!