Jak zarabiać na pisaniu?
Blog
22 Sty
2020
Jak zarabiać na pisaniu tekstów?

Jak zarabiać na pisaniu?

Chcesz wiedzieć, jak zarabiać na pisaniu? Zarabianie na pisaniu tekstów nie jest tylko dla pisarzy. Przedstawię Ci różne sposoby, byś mógł zarabiać na pisaniu tekstów! Jak zarabiać na pisaniu tekstów? Cześć! Skoro tu jesteś, pewnie chcesz się dowiedzieć, jakie są sposoby zarabianiu na pisaniu. Dawno temu, zanim zająłem się pisaniem tekstów za pieniądze, sam myślałem,..

18 Sty
2020
przekazanie praw autorskich w copywritingu

Copywriting a przeniesienie praw autorskich – co warto wiedzieć?

Prawa autorskie copywritera. Jak działa przeniesienie praw autorskich w copywritingu? Stały wzrost zapotrzebowania na usługi copywriterskie sprawia, że w twórcach rozwija się świadomość prawna. Dawniej mało który copywriter się prawami autorskimi do copywriterskich tekstów. Coraz częściej jednak można spotkać się z pytaniami odnośnie tego, co można np. użyć w portfolio lub na swojej stronie internetowej,..

18 Sty
2020
wpis na blog po angielsku jak napisać

Wpis na blog po angielsku. Jak napisać?

Jak napisać wpis na blog po angielsku? Jak wygląda wpis na bloga po angielsku? Poniżej zasady tworzenia wpisu blogowego z punktu widzenia copywritera.  Wpis na bloga po angielsku – po co to wiedzieć? Od niedawna, umiejętność stworzenia wpisu na blog po angielsku może pojawić się na maturze. Jest to ciekawy postęp w układaniu matur, ponieważ..

14 Sty
2020
Cambridge English: Proficiency egzamin

Jak wygląda i jak zdać egzamin CPE na poziomie C2

Jak zdać egzamin CPE? Czy warto robić C2? Jak wygląda i z czego składa się CPE, czyli egzamin Cambridge English: Proficiency? Tu znajdziesz odpowiedzi na te pytania okiem osoby, która egzamin z języka angielskiego CPE ma już za sobą! Co to jest Cambridge English: Proficiency lub CPE? Egzamin Cambridge English: Proficiency, skrótowo zwany CPE to..

12 Sty
2020
jak prowadzić blog po angielsku

Jak prowadzić i pisać blog po angielsku? Jak zarabiać na blogu?

Prowadzenie bloga po angielsku Chcesz wiedzieć, jak pisać blog po angielsku? Ciekawi Cię, czy pisanie bloga po angielsku się opłaca? Jak zarabiać na blogu po angielsku? Wszystko o tym, jak prowadzić blog po angielsku. Jak pisać blog po angielsku? I po co to komu? Jeżeli tu jesteś, to pewnie masz za sobą sporo przemyśleń odnośnie..

16 Mar
2019
Portfolio prawa autorskie

Przekazanie praw autorskich a portfolio

Prawa autorskie a portfolio to zasadniczy problem dla freelancerów zajmujących się zleceniami, przy których zastosowanie mają przepisy o przekazaniu praw autorskich. Co można umieścić w portfolio? Portfolio i prawa autorskie to skomplikowane zagadnienie. Tutaj dowiesz się, co zgodnie z prawami autorskimi możesz umieścić w portfolio, a o co musisz poprosić swojego zleceniodawcę.

14 Lut
2019
Zarobki copywritera

Jakie Są Stawki Za Pisanie Tekstów?

Interesują Cię stawki za pisanie tekstów? Ile kosztuje 1000 znaków tekstu? Ile zarabia copywriter. Zarobki copywriterów to powtarzający się temat na grupach Facebookowych służących szukaniu pracy przez copywriterów. Jakie konkretnie są stawki dla copywriterów i co ma na nie wpływ? Ile zarabia copywriter? Na co powinniśmy się godzić, a co to jest “za mało”?  Zarobki..