Relacje są najważniejsze – poznajmy się lepiej!

Kim jestem?

Witaj! Nazywam się Mark Macznik i jestem właścicielem agencji Copymark. Skoro to czytasz, prawdopodobnie szukasz doświadczonego copywritera lub specjalisty od marketingu internetowego. Świetnie trafiłeś!

Od ponad 8 lat sprzedaję swoje teksty na rynki całego świata, teraz również we współpracy z innymi pisarzami.

W związku z coraz większym zapotrzebowaniem na świetnej jakości copywriting rozszerzyłem swoją działalność o inne języki (pełna lista znajduje się w menu) oraz współpracuję z innymi copywriterami. Wszyscy copywriterzy piszący dla Copymark to native-speakerzy, abyś zawsze mógł być pewien doskonałej jakości zamówionych tekstów.

Prywatnie jestem szczęśliwym mężem i miłośnikiem gier komputerowych – bo nie samą pracą człowiek żyje :).

O agencji Copymark

Doświadczenie zdobyte przez lata pracy jako copywriter owocuje każdego dnia – nawet, jeśli nie zawsze osobiście piszę teksty, to dobrze wiem, czego potrzebują moi klienci oraz jak powinien wyglądać dobry tekst – czy to artykuł SEO, reklama czy jakikolwiek inny rodzaj contentu. Stale nadzoruję jakość sprzedawanch moim klientom tekstów, dbam o to, by dostawali tylko najlepsze treści i by każde niedopatrzenie było szybko poprawiane. Sprawdź sam – skontaktuj się ze mną a ja chętnie doradzę Ci w projekcie, dobiorę najlepszych wykonawców i zadbam o precyzyjne wykonanie lub, jeśli taka będzie potrzeba, osobiście zajmę się Twoim projektem.

Skoro już wiesz nieco więcej o mnie i o mojej firmie – skontaktuj się, bo sam chętnie poznam Ciebie i Twój projekt!

Doskonały poziom języka angielskiego

Posługuję się językiem angielskim na poziomie C2, co sprawia, że możesz mieć pewność, iż moje teksty w niczym nie będą ustępowały tym pisanym przez copywritera pochodzącego z Wielkiej Brytanii czy innego kraju anglojęzycznego (tzw. native-speaker).

Copywriter na pełen etat

W przeciwieństwie do wielu freelancerów, z którymi możesz spotkać się na rozmaitych forach i aukcjach usług, copywriting nie jest dla mnie pracą dorywczą. Zarówno szlifowanie języka angielskiego, jak i ciągły rozwój w zakresie e-commerceSEO copywritingu i kampanii reklamowych to moja pasja i regularna praca. Prowadzę własną działalność gospodarczą, co pozwala mi nie tylko na wystawianie faktur VAT za swoje usługi, lecz także stanowi dla Ciebie dowód, że do swojego zajęcia podchodzę bardzo poważnie. Niedotrzymywanie terminów czy oddawanie niesprawdzonych i niedopracowanych tekstów nie wchodzi w grę – od jakości mojej pracy zależy nie tylko dane zlecenie, lecz także moja renoma i reputacja.

Wiele lat doświadczenia

Swoją przygodę z content marketingiem zacząłem 6 lat temu od pisania artykułów blogowych, co pozwoliło mi nabyć praktyki w pisaniu „pod SEO”, czyli tak, aby strona internetowa łatwo wspięła się na wysokie pozycje w wyszukiwarce. Dzisiaj z łatwością łączę te umiejętności z pisaniem artykułów ciekawych, angażujących i, co oczywiste, dopracowanych językowo. Pisząc teksty dla swoich klientów zawsze trzymam się zasad atrakcyjnego marketingu, aby treść, którą tworzę, przynosiła wymierne korzyści. W dzisiejszych czasach copywriter to więcej niż pisarz – to specjalista od sprzedawania słowem, dlatego sprzedażowy, efektywny charakter tekstów to dla mnie priorytet.

Przede wszystkim – pasja

Zarówno praca jako copywriter angielski, jak i poznawanie nowych tematów, sprawiają mi wielką przyjemność. Z tego względu jestem w stanie podjąć się zleceń z niemalże każdej tematyki. Potrafię przeprowadzać sprawny research i nie boję się żadnej branży. Musisz jednak pamiętać, że nie wszystko da się opanować w stopniu eksperckim. Bądź spokojny – jeżeli dany temat okaże się dla mnie zbyt skomplikowany i nie będę w stanie napisać tekstów o nim tak, aby sprostać Twoim wymaganiom, poinformuję Cię o tym zawczasu. Szanuję zarówno czasjak i pieniądze moich klientów, dlatego nigdy nie podejmuję się zleceń, co do wykonalności których mam wątpliwości.

Dogodna forma rozliczenia

Za swoje usługi wystawiam faktury VAT. Jednakże, aby wyjść naprzeciw wszelkim oczekiwaniom moich klientów, dopuszczam także inne sposoby rozliczenia za wykonaną pracę.

Jeżeli chcesz, abym został Twoim copywriterem i pomógł Ci rozwijać Twoją firmę w internecie, zapraszam do kontaktu. Aby dowiedzieć się więcej o tym, co mogę dla Ciebie wykonać, przejdź na podstronę Oferta.

Chcesz porozmawiać o projekcie? Skontaktuj się!