Jak zarabiać na pisaniu?
Archive
Kategoria: Copywriting
22 Sty
2020
Jak zarabiać na pisaniu tekstów?

Jak zarabiać na pisaniu?

Chcesz wiedzieć, jak zarabiać na pisaniu? Zarabianie na pisaniu tekstów nie jest tylko dla pisarzy. Przedstawię Ci różne sposoby, byś mógł zarabiać na pisaniu tekstów! Jak zarabiać na pisaniu tekstów? Cześć! Skoro tu jesteś, pewnie chcesz się dowiedzieć, jakie są sposoby zarabianiu na pisaniu. Dawno temu, zanim zająłem się pisaniem tekstów za pieniądze, sam myślałem,..

18 Sty
2020
przekazanie praw autorskich w copywritingu

Copywriting a przeniesienie praw autorskich – co warto wiedzieć?

Prawa autorskie copywritera. Jak działa przeniesienie praw autorskich w copywritingu? Stały wzrost zapotrzebowania na usługi copywriterskie sprawia, że w twórcach rozwija się świadomość prawna. Dawniej mało który copywriter się prawami autorskimi do copywriterskich tekstów. Coraz częściej jednak można spotkać się z pytaniami odnośnie tego, co można np. użyć w portfolio lub na swojej stronie internetowej,..

16 Mar
2019
Portfolio prawa autorskie

Przekazanie praw autorskich a portfolio

Prawa autorskie a portfolio to zasadniczy problem dla freelancerów zajmujących się zleceniami, przy których zastosowanie mają przepisy o przekazaniu praw autorskich. Co można umieścić w portfolio? Portfolio i prawa autorskie to skomplikowane zagadnienie. Tutaj dowiesz się, co zgodnie z prawami autorskimi możesz umieścić w portfolio, a o co musisz poprosić swojego zleceniodawcę.

14 Lut
2019
Zarobki copywritera

Jakie Są Stawki Za Pisanie Tekstów?

Interesują Cię stawki za pisanie tekstów? Ile kosztuje 1000 znaków tekstu? Ile zarabia copywriter. Zarobki copywriterów to powtarzający się temat na grupach Facebookowych służących szukaniu pracy przez copywriterów. Jakie konkretnie są stawki dla copywriterów i co ma na nie wpływ? Ile zarabia copywriter? Na co powinniśmy się godzić, a co to jest “za mało”?  Zarobki..